KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224429
nr 1222 4429
Oidentifierad konstnär. Signerad. Stilleben. Olja på duk, 76x85
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:57:16
100 kr
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr